Haber Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 12:34 Bu haber 3122 kez okundu
 
Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Reyting sonuçları
Reyting sonuçlarında bu hafta kim önde? Yine Sen Anlat Karadeniz mi yoksa Diriliş Ertuğrul mu? 11 Nisan Çarşamba Reyting Sonuçları belli oldu...
- Haberi
Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Reyting sonuçları

Her hafta çarşamba günleri ekranlara gelen Sen ANLAT kARADENİZ VE DİRİLİŞ ERTUĞRUL'un reyting sonuçları izleyicileri tarafından merakla takip ediliyor. Son dönemde Sen Anlat Karadeniz'in yükselişiyle zrvenin el değiştirmesi nedeniyle rekabet oldukça kızışmıştı. Çekimleri Trabzon'da gerçekleştirilen dizi ilk bölüm haricinde yayınlandığı her hafta fenomen dizi Diriliş Ertuğrul'u geride bırakmayı başarmıştı.

12 NİSAN REYTİNG SONUÇLARI
Bu haftanın reyting sonuçlarında AB'de Diriliş Ertuğrul ilk sırada yer alsada tüm grupların toplamı olan TOTAL'de zirve yine Sen Anlat Karadeniz'in oldu. Sevilen dizi  altığı 15,00 reyting oranıyla ilk sırada yer alırken Diriliş ise 14,60 ile ikinci sırada kaldı.

Sen Anlat Karadeniz son bölüm özeti
Vedat'ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes'i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes'in umudu, Tahir'in inadının kırılmasına neden olur. Vedat ise, Tahir'in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes'e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun. Nefes ise Tahir'in esaretiyle Vedat'ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.

Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti
Ertuğrul ile Günalp arasındaki hesaplaşma, Ertuğrul’un Günalp’ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı. Bu sırada obadan Köpek’i öldürmek üzere ayrılan Aslıhan Hatun, amacına ulaşamayıp kendi canından oldu. Obadakiler ve Turgut, Aslıhan’ın beklenmedik ölümü karşısında yıkıma uğradı. Köpek’in öldürülmeye çalışıldığını öğrenen Mahperi Hatun, yarım kalan işi tamamlamak istedi ancak Köpek, Kayraldı sayesinde saraydan çıkarıldı. Günalp, Köpek’in saldırıya uğradığını öğrenince Ertuğrul’u öldürmek için tekrar harekete geçti. Öte yandan Tekfur Kritos, Ahmet’i Nikea’ya imparatorun yanına gönderirken, Sultan Gıyaseddin ise Ertuğrul ile iş birliği yaparak Köpek’i öldürmesi için Sivas Emiri Hüsameddin Karaca’yı vazifelendirdi. Ertuğrul ve Alplar Aslıhan’ı Söğüt’e defnettikten sonra mezarı başında Saadettin Köpek’ten intikam almak için yemin etti.

Haber61

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sen, Anlat, Karadeniz, ve, Diriliş, Reyting, sonuçları,
Yorumlar
Haber Yazılımı