Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 15:41 Bu haber 3563 kez okundu
 
Hasan Atilla Uğur: siyasiler yakında ellerinden kelepçelenecek!
15 Temmuz kontrollü darbe girişimini bir gün önce Y. Şafak gazetesine verdiği röportajla duyuran Doğu Perinçek’in Vatan Partisi’nden Hasan Atilla Uğur, çarpıcı iddialarda bulundu.
SİYASET Haberi
Hasan Atilla Uğur: siyasiler yakında ellerinden kelepçelenecek!

Partisinin toplantısında konuşan eski asker ve Ergenekon sanığı Uğur, “Yakında siyasilerin ellerine kelepçe vurulduğunu göreceksiniz. Ben bunu size müjde olarak söylüyorum” dedi.
 
Hasan Atilla Uğur konuşmasında özetle şunları söylüyor:  “Ben size başka bir müjde olarak da veriyorum.Bizim çalışmalarımızla, vatansever insanların çalışmalarıyla; gizemli birşey de söylemek istemiyorum, yakında göreceksiniz. Bir çoğunun ellerine kelepçe takıldığını göreceksiniz. Bu darbe girişiminin; siyasi ayağına dokunuldu mu sizce? Büyükşehir belediye başkanları var, eski Cumhurbaşkanları var. Yok mu? Hiçbirine dokunulmadı. Ama ben size yakın bir gelecekte olacakları söylüyorum. Gene bu çocuk söylemişti dersiniz.  Bu adam söylemişti dersiniz. (-Anlaşılmayan bir soru üzerine-‘Onu da biz halledeceğiz’, diyor) Size özellikle net olarak söylüyorum. Çok yakında, siyasi ayağına, bakın büyükşehir belediyeleri,  diğerlerinin ayaklarına bu yapılacak. Hazırlık soruşturması gizlidir ama, ben bunu biliyorum. Ve size bunu müjde olarak söylüyorum…”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hasan, Atilla, Uğur:, siyasiler, yakında, ellerinden, kelepçelenecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı