Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 00:56 Bu haber 9478 kez okundu
 
Haluk Levent, Fatma öğretmeni unutmadı: “Fatma Görmez gittikçe iyileşiyor; bizi çok umutlandırdı”
15 Temmuz’dan sonra KHK ile işini kaybeden, eşi tutuklanan ve engelli oğlunu 14 yaşında yaşadığı sıkıntılar neticesi kaybeden öğretmen Fatma Görmez’e Haluk Levent destek vermeye devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Haluk Levent, Fatma öğretmeni unutmadı: “Fatma Görmez gittikçe iyileşiyor; bizi çok umutlandırdı”

AHBAP Platformu'nun kurucusu şarkıcı Haluk Levent, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) hükümetinin Olağanüstü Hal (OHAL) rejimi uygulamaları ile mağdur ettiği Kanun Hükmünde Kararname (KHK) mağdurlarına destek vermeye devam ediyor. 

Böbrek nakilli ve kalp hastası olan, hastalıklarından dolayı da 29 kiloya kadar düşen Fatma Görmez’le ilgili daha öncede paylaşımda bulunan Levent son paylaşımında, ‘Konya ziyaretlerimiz devam ediyor. Fatma Görmez’e uğradık. Gittikçe iyileşiyor. Bizi çok umutlandırdı.” dedi.

Afrin şehidinin ailesine de ziyaret

Levent Görmez ziyaretinden sonra geçtiğimiz günlerde Afrin’de geçtiğimiz mart ayında şehit olan ve  babası KHK mağduru olan Abdullah Taha Koç’un ailesini ziyaret etti.

Levent, “Ardından daha önce ziyaretlerine uğrayacağımıza söz verdiğimiz Afrin şehidi Abdullah Taha Koç’un ailesine geldik.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haluk, Levent,, Fatma, öğretmeni, unutmadı:, “Fatma, Görmez, gittikçe, iyileşiyor;, bizi, çok, umutlandırdı”,
Yorumlar
Haber Yazılımı