Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 16:42 Bu haber 2232 kez okundu
 
Hakan ZAMAN'ın hayatından Henüz 10 yaşındayken babasını kaybetti...
Henüz 10 yaşındayken babasını kaybetti. Kendinden küçük iki erkek kardeşiyle yetim kaldı. Annesinin insanüstü gayretleriyle üçü de okudu. Hakan polis oldu. 2 senesi Yüksekova' da olmak üzre yaklaşık 10 yıl onurla Devletine hizmet etti.
GÜNDEM Haberi
Hakan ZAMAN'ın hayatından Henüz 10 yaşındayken babasını kaybetti...

Annesinin insanüstü gayretleriyle üçü de okudu. Hakan polis oldu. 2 senesi Yüksekova' da olmak üzre yaklaşık 10 yıl onurla Devletine hizmet etti. Evli ve iki kız çocuk babasıydı.

Bir şekilde ailesinin rızkını kazanmalıydı. Çay ocağında garsonluk yaptı. Pide solonunda kuryelik yaptı. En son Karadeniz bölgesinde patpat diye bilinen tarım makinesinden aldı ve bahçe sürme işini yapıyordu. Mecburiyetten yaptığı işin acemisi olduğu için bir kaza geçirdi. Bacaklarını makineye kaptırdı. Ağır yaralandı. Bir bacağı dizinden kesildi. Doku kaybı yaşayan diğer bacağının da kesilme riski var. Kazada çok kan kaybetti ve ara ara kanaması oluyor.

Hakan, çok sevdiği ve çok iyi bildiği mesleğinden TERÖRİST damgasıyla ihraç edildi. Yılmadı yıkılmadı kimseye el açmadı. Namusuyla şerefiyle onuruyla yaşamaya devam etti. Helal rızık peşinde bir bacağını kaybetti. Diğerini ve hatta hayatını da kaybetme tehlikesi devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hakan, ZAMAN'ın, hayatından, Henüz, 10, yaşındayken, babasını, kaybetti...,
Yorumlar
Haber Yazılımı