Haber Detayı
25 Mayıs 2019 - Cumartesi 03:49 Bu haber 1989 kez okundu
 
Açlık grevindeki oğlu için merhamet isteyen anneye polisin cevabı: ‘Gebersin oğlun bana ne’
Bir polis müdürü yanına gelip oğlu ile ilgili bir şeyler söylemek isteyen tutuklu annesine ‘Gebersin çocuğun bana ne’ diyerek hakaret etti. Olayı kameraya alan bir gazeteci de başka bir polis tarafından oradan uzaklaştırıldı.
GÜNDEM Haberi
Açlık grevindeki oğlu için merhamet isteyen anneye polisin cevabı: ‘Gebersin oğlun bana ne’

Tutuklu çocukları açlık grevinde olan anneler İzmir Konak’taki eski Sümerbank önünde açıklama yapmak istedi. Polis basın açıklaması için toplanan annelere müdahale etti. Kalabalık dağılırken müdahale emrini veren polis müdürünün yanına bir tutuklu annesi geldi. Polise oğlu ile ilgili bir şeyler söylemek isteyen anne, polis müdürünün hışmına uğradı. Oğlu açlık grevinde olan anneye ‘Gebersin oğlun bana ne’ diye hakaret ederek yanından uzaklaşmasını istedi. Polis müdürünün yanında bulunan bir polis memura da olayı çeken kameramanı oradan uzaklaştırmak istedi.

 

Tutuklu annelerinin yapmak istediği açıklamaya müdahale eden polis, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Bir polis amirinin, oğlu açlık grevinde olan anneye, “Gebersin çocuğun bana ne” sözleri kameralara yansıdı. https://t.co/lW7ILyKaCQ pic.twitter.com/vWTWRMKIC5

— Mezopotamya Ajansı (@MAturkce) 24 Mayıs 2019

;

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Açlık, grevindeki, oğlu, için, merhamet, isteyen, anneye, polisin, cevabı:, ‘Gebersin, oğlun, bana, ne’,
Yorumlar
Haber Yazılımı